Vyzkoušejte si úvěr

Druh úvěru

Zajištění

Doba splácení

bez poplatků za úvěr

Poplatek úvěrovaného

Jak postupovat?

1.

Vyplňte žádost o úvěr. K vyplnění žádosti potřebujete finanční výkazy vaší firmy za 2 poslední účetní období. V případě potřeby nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

2.

Po schválení žádosti začnete dostávat nabídky od investorů. Žádost je zveřejněna po dobu 60 dní, během které ji můžete sami kdykoli ukončit i přijmutím nižší než původně požadované částky.

3.

Jakmile je žádost o úvěr ukončena, vyzveme Vás k podpisu smlouvy a převedeme Vám peníze na účet. Splácíte podle splátkového kalendáře.

Minimální požadavky na žadatele

  1. Doložení finančních výkazů za poslední 2 účetní období (rozvaha + výsledovka nebo daňové přiznání); v případě subjektu s kratší historií podnikání uplatňujeme individuální přístup (obchodní plán, dosavadní hospodářský výsledek, aj.)
  2. Firma není v insolvenčním řízení a nejsou na ni vedeny exekuce, a to ani na osoby vlastníků a statutárních orgánů
  3. Sídlo firmy v ČR
  4. Zajištění úvěru (vždy požadována min. vlastní směnka + příp. zajištění movitým či nemovitým majetkem, fakturami nebo třetí osobou)

Úvěr v pravý čas byl pro další rozvoj naší firmy klíčový

Začínali jsme podnikat bez úvěru, ale pro další rozvoj firmy jsme peníze již potřebovali. Svým záměrem jsme zaujali soukromého investora, který nám úvěr poskytl, a i díky tomu jsme v posledních letech mohli růst...

Veronika Mouchová, Filip Říha

Majitelé YesFresh s.r.o., provozovatel freshbedynky.cz