Zakato služby, s.r.o.
- investice do rozvoje firmy

Požadovaná částka: 500 000 Kč

Úrok: 10 % ročně

Zajištění: ručení vlastníka (směnka vlastní)

Web: www.zakato.cz

Splatnost: 60 měsíců

Druh úvěru: postupně splacený

Hodnocení firmy: B- (Interní scoring Pujcmefirme.cz v pdf)

IČ:06385753

Shrnutí investiční příležitosti

"Úvěr bude použit k částečnému vytvoření finanční rezervy firmy na mezifakturační období a částečně k pořízení staršího kontejnerového nosiče, pro přepravu hmot a nákladu."

O žadateli

CHCI INVESTOVAT

Společnost ZAKATO služby, s.r.o. se sídlem v Přerově je firma založená v roce 2017 na základě transformace podnikání fyzických osob, s historií již od roku 2010, naše firma se zabývá širokým portfoliem služeb prakticky na území celé Moravy. Již od samého počátku se zabýváme službami v oblasti lesnictví, komunálních služeb, zahradnických služeb a dalšími činnostmi, zejména v oblasti péče o nemovitý majetek, firemní objekty a komplexní péčí o obce. Při péči o váš les zajišťujeme výsadbu, údržbu, ochranu, těžbu a další odborné činnosti ve spolupráci s odborným lesním hospodářem. Provádíme těžbu dřeva, manipulaci, zpracování na požadované sortimenty a případný výkup dříví přímo z lesa našeho zákazníka. Vzniklý dřevní odpad z lesa vyvezeme a ve spolupráci s našimi partnery poštěpkujeme a dodáme k dalšímu využití. Působíme také v oblasti komunálních služeb a zahradnictví a to především v péči o zeleň, kdy provádíme sečení travních ploch, úklid veřejných a soukromých ploch po stavbách, zakládání trávníků, výsadbu a ořezy stromů, rizikové kácení stromů apod..

Proč investovat do tohoto projektu

Firma vznikla na základě činnosti fyzické osoby, čímž za ní přechází zkušenosti z oboru, reference i již probíhající smlouvy na delší dobu. Spolupráce s jinými subjekty byla převedena na novou firmu a nadále tak trvá. Jako příklad uvádím Armádu České republiky, MSEM, a.s., Elpremont, Obec Kokory, Obec Rokytnice, Školní polesí Valšovice, Středomoravské stavby s.r.o., a další.

CHCI VIDĚT VÍCE DETAILŮ

Zajištění úvěru

Společnost Zakato bude ručit za úvěr směnkou vlastní.

Máte zájem o více informací k aukci nebo chcete být pravidelně informováni o našich aktuálních investičních příležitostech?
Volejte na 226 257 700 nebo pište: investor@pujcmefirme.cz

SEZNAM INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ