7 Friday Week
- investice do modernizace cocktail baru

Požadovaná částka: 200 000 Kč

Úrok: 13 % ročně

Zajištění: ručení vlastníka (směnka vlastní)

Web: v rekonstrukci, koupena doména www.artbar22.cz

Splatnost: 36 měsíců

Druh úvěru: postupně splacený

Hodnocení firmy: B- (Interní scoring Pujcmefirme.cz v pdf)

IČ: 065 78 713

Shrnutí investiční příležitosti

Úvěr bude využit na rekonstrukci baru v centru Kutné Hory.
Jednatelé firmy mají dostatečné zkušenosti s provozováním baru a disponují potřebnými kontakty.

O žadateli

CHCI INVESTOVAT

Firma provozuje cocktail bar v samotném centru Kutné Hory na Palackého náměstí na adrese: Kollárova 157, Kutná Hora, s platnou nájemní smlouvou na 5 let do roku 2023 s přednostním právem na prodloužení smlouvy na dalších 5 let. Prostor byl oficiálně zkolaudován v roce 1993 jako "snack bar" s kapacitou 55 míst. Tímto se tento barový prostor stal jedním z vůbec nejstarších barů v Kutné Hoře, defacto je to jediný bar na hlavním náměstí. Přímo v centru Kutné Hory je jen několik dalších barů (Guiness, U Havíře, Cocktail Bar Barborská).
První konkurenční výhodou je umístění baru přímo na hlavním náměstí, kde jiný bar není. Další výhodou je fakt, že od roku 1993 nebyl prostor provozován na jiné účely než jako bar a byl takto provozován bez přerušení, tzn. že lidé v Kutné Hoře jsou na něj v tomto prostoru zvyklí.

Na co bude úvěr využit

V prvé řadě na rekonstrukci - ta je plánována v nadstandardním moderním a designovém provedení, většina interiérových prvků bude vyráběna zakázkově na míru. Součástí rekonstrukce bude nový rozvod elektřiny, vody, odpadů. Veškeré vybavení bude pořízeno nově - výrobník ledu, myčka, 2x nerezový chladící box, lednici, mrazák, mixér, kávovar a veškeré další vybavení (židle, stoly, barové židle, pípa, barová deska, osvětlení, podlaha) bude vyráběno zakázkově.
Co se týče webových stránek, momentálně řešíme grafiku a zpracování, již je zakoupena doména www.artbar22.cz. Zároveň bude vytvořená stejnojmenná stránka na sociálních sítích.
Prostor bude vytápěn novým ekonomickým tepelným čerpadlem. Dále bude instalován kamerový a zabezpečovací systém. Zároveň již firma jedná s městem a památkáři v Kutné Hoře o zastřešení terasy. Majitel prostor se také podílí na spolufinancování rekonstrukce finanční částkou ve výši 85 000 Kč. Celkově jsou v podnikatelském záměru zapojeni profesionálové v oboru a osobní kontakty majitelů baru, skrze které získávají i lepší ceny. Oba majitelé (a zároveň i jednatelé) disponují poměrně značnými zkušenostmi (koupě, vlastnictví + rekonstrukce 5 bytových jednotek a začínající developerská firma CHL Development Group, a.s. - firma, kde je p. Čakovský spolumajitelem a výkonným ředitelem, zakázková výroba interiérů 2 barů a kompletní rekonstrukce rodinného domu vedená p. Pálkem).

Proč investovat do projektu

S uvedením baru do provozu již nyní pomáhá zkušený barman z vyhlášeného pražského baru Anonymous Bar, p. Dominik Celuch. Dále se podílí i provozní restaurace Lokál U Bílé Kuželky p. Jiří Lázňovský.
Součástí pronajatého prostoru jsou i poměrně rozsáhlé sklepní prostory. Tento sklepní prostor chce bar ve spolupráci s Galerií Středočeského kraje využít jako noční galerii (i proto název baru Artbar 22), kde se budou měnit expozice výtvarných děl a fotografických snímků. Na tento záměr se snaží vyjednat podporu města, popř. státu skrze dotace (město Kutná Hora, ministerstvo kultury, místního rozvoje a Evropské fondy).

Slovo jednatele, p. Čakovského:
"Jsme přesvědčeni o úspěchu tohoto podnikatelského záměru s ohledem na výše uvedené a také na to, že město Kutná Hora velice dobře známe. Máme zde spoustu známých a dobrých kontaktů, máme detailní monitoring konkurence a jsme si vědomi jejich nedostatků. V minulosti jsme brigádně také pracovali v baru, proto vím, jak to chodí. Právě slabé stránky konkurence byly jedním z faktorů motivace pro náš podnikatelský záměr.

CHCI VIDĚT VÍCE DETAILŮ

Máte zájem o více informací k aukci nebo chcete být pravidelně informováni o našich aktuálních investičních příležitostech?
Volejte na 226 257 700 nebo pište: investor@pujcmefirme.cz

SEZNAM INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ